נעים מאוד, שמי עדי בן שושן ואני רקדנית בטן מקצועית ומורה למחול מזרחי. אני רוקדת למעלה מ-10 שנים במגוון רחב של אירועים ומופעי במה בארץ ובחו"ל. אני בעלת תואר ראשון B.A בתיאטרון-מחול, ועם ניסיון עשיר בהופעות והדרכות ריקוד בישראל, ניו-יורק ומרוקו.
 
הופעתי על מיטב הבמות בארץ ובניהן: היכל מנורה מבטחים, אמפי אשדוד, בית שמואל, תאטרון גבעתיים, תיאטרון רמת גן, תאטרון עכו, צוותא, בית ציוני אמריקה ועוד. אני רוקדת גם בהפקות ופסטיבלים גדולים: מופע האיחוד של אייל גולן ואתניקס "כל המדינה שרה"פסטיבל מספרי סיפורים עם יוסי אלפי, פסטיבל אילת הבינלאומי, פסטיבל פרינג' מחול בחיפה, פסטיבל השוטקה הצועני, "משתה האבירים" בעכו העתיקה ועוד.
בנוסף, אני מופיעה גם בחו"ל לצד אומנים מפורסמים ובטלוויזיה.
לאחרונה הדרכתי ריקוד בברוקלין, ניו יורק ונבחרתי להופיע כרקדנית הבית של מסעדת "מיסט-לאונג'".
אני מלווה זמרים והרכבים מוזיקליים שונים, הופעתי לצד אייל גולן ואתניקס בסבב הופעות ברחבי הארץ, ליוויתי את הזמר העיראקי המפורסם עיסאם ערבו, הפרוייקט של רביבו ולהקת רבע לאפריקה.

ריקודי בטן טובים לכולם. נשים וגברים מפילים מחיצות ומתחברים לקסם המזרחי ביחד. ארגונים מובילים רבים הבינו את פוטנציאל העשרה והעצמה הרב הטמון בריקודי בטן ומזמינים אותי להופעות וסדנאות ריקוד. ביניהם משטרת ישראל, הסוכנות היהודית, מפעל הפיס, הסתדרות המורים, שופרסל, בזק, עיריית קריית ים, עיריית אשדוד, חברת יונדאי, דואר ישראל, סוזוקי, מפעלי ברמד, פנדורה ישראל ועוד.

כיום אני ממשיכה להשתלם ולהתמקצע אצל גדולי המורים בארץ ובחו"ל ומלמדת במספר מקומות בארץ, תלמידיי הם נשים וילדים להם אני מעבירה את אהבתי לריקוד ולקצב, אני נהנת להופיע בכל סוגי האירועים: אירועים גדולים או קטנים יותר, מופעי במה, ליווי זמרים ולהקות ועוד.
לכל אירוע אני מגיעה עם חיוך רחב ובמטרה להרקיד את האורחים ולעשות הרבה שמח!
!
 

 

 עדי בן שושן ♦ מחול מזרחי אותנטי

צרו קשר

 

עדי בן שושן רקדנית בטן - מחול מזרחי אותנטי ♦

טל': 

מייל:

052-6393838

adibellydance@gmail.com

© כל הזכויות שמורות לעדי בן שושן 2017
FacebookYoutube